Telkimės idėjoms įgyvendinti!

Lietuvos Respublikos Ūkio ministerija kviečia teikti paraiškas apdovanojimui "Už nuopelnus verslui" gauti

Lietuvos Respublikos Ūkio ministerija kviečia teikti paraiškas apdovanojimui "Už nuopelnus verslui" gauti

Lietuvos Respublikos Ūkio ministerija kviečia teikti paraiškas apdovanojimui "Už nuopelnus verslui" gauti

Ūkio ministerija kviečia įmonių atstovus teikti paraiškas arba siūlyti labiausiai įvertinimo nusipelniusias įmones ar asmenis į jau dešimtą kartą vyksiantį kasmetį konkursą „Už nuopelnus verslui“. Paraiškų laukiama iki š. m. spalio 10 d.pagal šias nominacijas:
 
  • „Drąsios investicijos“ – renkama įmonė, kuri privačias lėšas investavo į ekonomiškai silpnesnį regioną ir ten sukūrė ilgalaikių darbo vietų, vykdo socialiai atsakingą veiklą.
  • „Tvirtas žingsnis į eksporto rinkas“ – renkama įmonė, dėl naujų eksporto rinkų pasiekusi puikių eksporto augimo rezultatų.
  • „Inovatyvių sprendimų lyderis“ – renkama įmonė, rinkai pristačiusi visuomenei naudingą inovatyvų produktą, įdiegusi naują ar patobulinusios gamybos, logistikos, rinkodaros ar vadybos procesą.
  • „Socialinis inovatorius“ – renkama įmonė ar organizacija, įgyvendinanti (-usi) socialinių inovacijų sprendimus ir juos pritaikiusi savo veikloje, pavyzdžiui, išteklius taupančius sprendimus, teigiamą poveikį aplinkai darančius sprendimus ir pan.
  • „Sėkminga verslumo iniciatyva“ – siekiama išrinkti įmonę ar organizaciją, per pastaruosius ketverius metus įgyvendinusią sėkmingą verslumą ugdančią ir populiarinančią veiklą, projektą ar iniciatyvą.
  • „Jaunas ir verslus“ – renkamas savo verslą turintis jaunas (iki 29 m.) verslininkas, sėkmingai plėtojantis savo verslą ne trumpiau kaip dvejus metus ir pasiekęs gerų rezultatų.
  • „Versli moteris“ – renkama ne trumpiau kaip dvejus metus sėkmingai savo verslą plėtojanti verslininkė, kuri  sėkmingai derina darbą ir šeimą.
  • „Sėkmingas sugrįžimas į verslą“ – į šią nominaciją gali pretenduoti įmonės savininkas, kuris verslą pradėjo ne pirmą kartą ir jau sėkmingai veikia dabartiniame versle ne trumpiau kaip 2 metai.
  • „Regiono verslo lyderis“ – renkama įmonė, kuri sėkmingai įgyvendino projektą ne didžiuosiuose miestuose (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje) iš Europos Sąjungos paramos 2007–2013 metų periodo lėšų.
  • „Nauji pramoniniai sprendimai“ – renkama įmonė, gamybos procesuose įdiegusi naujus, nekenksmingus aplinkai pramoninius sprendimus ir taip padidinusi įmonės našumą, apyvartą.
Ūkio ministerijos apdovanojimai – tai jau tradicija tapęs renginys, kuriame bus įteikti apdovanojimai dešimčiai įmonių ar organizacijų skirtingose nominacijose, kurios atspindi Ūkio ministerijos veiklos prioritetus. Apdovanojimais norima padėkoti verslininkams už jų sėkmingas investicijas, įdiegtas inovacijas, pasiektus rezultatus prisidedant prie šalies ekonomikos augimo.
 
Ūkio ministerijos sudaryta vertinimo komisija išrinks labiausiai nusipelniusią įmonę ar asmenį. Su atrinktais įmonių trejetukais visuomenė galės susipažinti viename populiariausių šalies interneto svetainių, kurioje bus paskelbtas balsavimas, sudarant galimybę ir visuomenei pareikšti nuomonę.
 
Ūkio ministerija prie Lietuvos verslo plėtros prisidėjusius verslo atstovus apdovanos 2014 m. lapkričio 20 d. Verslo dienos renginyje. Daugiau informacijos, paraiškos dokumentai bei kontaktiniai duomenys - Ūkio ministerijos svetainėje.