Telkimės idėjoms įgyvendinti!

Konferencija „Gyvulininkystės sektoriaus plėtros perspektyvos naudojant slėnio „Nemunas“ galimybes“

Konferencija „Gyvulininkystės sektoriaus plėtros perspektyvos naudojant slėnio „Nemunas“ galimybes“

Konferencija „Gyvulininkystės sektoriaus plėtros perspektyvos naudojant slėnio „Nemunas“ galimybes“

Konferencija „Gyvulininkystės sektoriaus plėtros perspektyvos naudojant slėnio „Nemunas“ galimybes“ įvyks lapkričio mėn. 20 d., pradžia 8.30 val., LSMU Veterinarijos akademijos Didžiojoje aktų salėje (Tilžės g.18, Kaunas).
 
Konferencija skirta mokslo institucijų darbuotojams, verslo partneriams, ūkininkams, veterinarijos gydytojams ir studentams.
 
Bus pateikta informacija apie bendradarbiavimo galimybes pagal slėnio „Nemunas“ projektą „Gyvūnų sveikatingumo, mitybos ir gyvūninių maisto žaliavų mokslo ir studijų infrastruktūros plėtra, mokslinio potencialo konsolidacija“, bei įsigytos įrangos panaudojimą.
 
Dalyviai sužinos apie laboratorijų galimybes bei siūlomus mokslinius tyrimus ir kaip jų pagalba žemės ūkio ar verslo subjektai gali didinti savo konkurencingumą Lietuvos ir užsienio rinkose, susipažins su mokslinių laboratorijų paslaugų bei galimų atlikti mokslinių tyrimų spektru – kokius tyrimus gali atlikti ūkininkai ar verslininkai bei visi norintys užmegzti ryšius su Universiteto laboratorijų darbuotojais.
 
Taip pat bus diskutuojama apie naujausių sumaniųjų technologijų pritaikymą gyvulininkystės sektoriaus plėtrai, bei jų pagrindu sukurto produkto komercializavimo bei realizavimo galimybes pagal prioritetus.
 
Renginio metu aplankysite šias laboratorijas:
  • Paukščių lesalų ir paukštininkystės laboratorija (vadovas prof. habil. dr. Romas Gružauskas),
  • Histopatologinių tyrimų laboratorija (vadovas doc.dr. Alius Pockevičius),
  • Gyvūninių maisto žaliavų saugos ir kokybės tyrimų laboratorija (vadovas prof.dr. Mindaugas Malakauskas),
  • Virusologijos ir mikrobiologijos instituto laboratorijos (direktorius dr. Raimundas Mockeliūnas).
 
Po konferencijos bus išduodami dalyvio pažymėjimai (6val.). Registracija į konferenciją el.paštu danuta@lva.lt arba mob. tel. 8 680 79000.
 
Šaltinis ir daugiau informacijos - lvga