Verslo ir mokslo bendradarbiavimo pavyzdžiai bei galimybės Slėnyje Nemunas pristatyti parodose

Panevėžyje 21-ąjį kartą vykusi paroda „Expo Aukštaitija 2016“ – visoje Lietuvoje ir užsienyje žinoma tarptautinė paroda, svarbiausias, didžiausias ir populiariausias verslo renginys Aukštaitijos regione. Šiemet joje dalyvavo beveik 200 dalyvių, parodą kaskart aplanko daugiau kaip 30 tūkstančių lankytojų. Asociacija ,,Slėnis Nemunas“ rugsėjo 30 – spalio 2 dienomis parodoje pristatė Slėnio Atviros prieigos centrus ir laboratorijas, svarbiausius mokslo ir verslo bendradarbiavimo rezultatus.

Spalio 6-8 d. Aleksandro Stulginskio universitete vyko miško, medžioklės, žūklės ir gyvulininkystės technologijų paroda „Sprendimų ratas 2016“, joje dalyvavo virš 100 įmonių, asociacijų ir organizacijų, apie 150 augintojų, gamintojų ir tautodailininkų ne tik iš visos Lietuvos, bet ir iš Latvijos, Lenkijos, Estijos bei Baltarusijos. Visomis parodos dienomis Slėnio NEMUNAS stende vyko inovacijų ir mokslo sklaidos šviečiamasis renginys – viešieji seminarai ir ekspozicija ,,Slėnis „Nemunas“ ‒ mokslas verslui“.
Esame nuoširdžiai dėkingi Maisto mokslo technologijų ir kompetencijos centro vadovei Odetai Brigaitytei; apie klimato kaitą ir produktų kokybę kalbėjusioms LAMMC Žemdirbystės instituto dr. Romai Semaškienei ir dr. Skaidrei Supronienei; Mikrobiologijos ir virusologijos instituto taikomuosius mokslinius tyrimus pristačiusiam LSMU Veterinarijos akademijos dr. Raimondui Lelešiui; aktualia „Klimato kaita – miškai“ tema diskutavusiam LAMMC Miškų instituto Ekologijos skyriaus vedėjui dr. Vidui Stakėnui ir kitiems atvirųjų diskusijų dalyviams.

Pagarbiai,
Asociacija ,,Slėnis Nemunas“